MICROSOFT SURFACE PRO ALMAK İÇİN 5 NEDEN

1. Microsoft Surface Pro tablet bilgisayarlarda birçok farklı konfigürasyon mevcut.

Normal bir bilgisayar ya da tablet almak istediğiniz de bir çok marka da genellikle o bilgisayar ya da tablet bir ya da en fazla ikinci bir bir konfigürasyon opsiyonu bulabilirsiniz. Surface Pro modellerin de ise sadece işlemci opsiyonlarında ki birçok alternatif arasından seçiminizi yapabilirsiniz: Eski modellerde Core M ve i3 , yeni modeller de i5 ve i7 olmak üzere farklı alternatifler mevcuttur. RAM ve SSD kapasitesi olarak 8Gb, 16GB, 256GB, 512GB ve 1TB olmak üzere beş farklı RAM opsiyonu arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Konfigürasyon seçenekleri olarak başka hiç bir marka da olmayan bol alternatifler Microsoft Surface Pro tablet-bilgisayarlarını diğerlerinden çok daha öne çıkarmaktadır.

2. Microsoft Surface Pro özel olarak LTE ve eSIM özellikleri olan bir tablet-bilgisayardır.

Mobil kullanımlarda internet erişimini uzak olduğunuz noktalarda LTE ve eSIM özellikleri ile günün her saati, her anı internet erişimi sağlamak Surface Pro’yu kesinlikle diğer alternatif markalar karşısında farklı kılmaktadır.

3. Microsoft Surface Pro oldukça mobil bir tablet bilgisayardır.

12.3 inç büyüklüğünde ekranı ve yalnızca 0.33 inçlik kalınlığı ile birleşen yaklaşık 750gram olan ağırlığı bir bilgisayardan bekleyebileceğiniz neredeyse en hafif ağırlık ve en pratik kullanım şeklidir. Günlük kullandığınız bir çantanın herhangi bir bölümünde bilgisayar taşıyor olduğunuzun farkına vardırmayacak bir ağırlıkla günün bütün zaman dilimlerinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

4. Microsoft Surface Pro modellerinin ekranı “knockout görüntü” sistemine sahiptir.

Normal standart bilgisayarlarda ekran görünüm ortalaması genellikle 16:9 dur., ancak Surface Pro modellerin de bu oran 3:2 dir. 3.2 olmasının avantajları nelerdir? Bir ekran da olması gerekn popüler ortalama normalde 3:2 dir ancak bir çok bilgisayar ekranı bu ortalama bir kalite sunmaz. Surface Pro da ise bu ortalama ile yüksek kalitede bir görünüm elde edersiniz ve bu ortalama aynı zamanda kalem kullanımda (surface pen) harika bir kullanım akışkanlığı sağlar. Bunların dışında grafik, çizim uygulamalarında bu görüntü ortalaması sayesinden bir bütün bilgisayar ekranın alamayacağınız verimi Surface Pro modellerinden alabilirsiniz.

5. Surface Pen ve Surface Type cover özellikleri

Son yıllarda kablosuz, manyetik tak-çıkart klavye ve ekran kalemi aksesuarları olan tablet-bilgisayarlar popüler olmaya başladı. Birçok marka artık manyetik olarak takılıp çıkartılabilen klavyesi olan kalemi tablet-bilgisayarlar üretmeye başladı ancak hepsi için mükemmel bir kullanım kolaylığı verdiği söylenemez. Microsoft Surface Pro modellerinin Type Cover’ı ise çok kaliteli manyetik özelliği sayesinden çok hızlı ve sıkı bir şekilde tableti kavradığı gibi klavye yüzeyinin dokusu ile klavye kullanırken yaşattığı rahatlık sayesinde diğer rakiplerinden öndedir. Surface Pen ise dokunma tepkimesi ve akışkanlığı ile normal bir zemine yazı yazma hissi vermesi ile Microsoft Surface Pro kullanıcılarınn vazgeçilmezi olmuştur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın