GOOGLE CHROMECAST GÖRÜNTÜ AKTARIM CİHAZI

Akıllı telefonunuzdan, Bilgisayarınızdan veya tabletinizden üretmiş olduğunuz içeriği Televizyon ekranınıza yansıtabileceğiniz basit bir Dijital medya oynatıcısıdır.
Chromecast WiFi ağınızı kullanır ve Televizyon ekranınızı ikinci bir ekran olarak kullanmanıza olanak sağlar, Ayrıca Chromecast Misafir Modu ile WiFi şifrenizi vermek istemediğiniz kişilerin doğrudan içerik oynatmasına imkan sağlar.
Oyunları ve Uygulamaları İOS veya Android tabanlı cihazlarından yayınlamak için Google Cast uygulaması kullanılmalıdır. Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerinde Google Cast tarayıcı sekmesi yerleşiktir.
Chromecast İnternet tabanlı içeriklerin yanı sıra mevcut yerel uygulama ve içeriklerinde yayımlanmasına olanak sağlar Basit bir kurulumun akabinde yayınla düğmesi ile kolay ve hızlı bir şekilde kesintisiz yayın akışı sağlar. Bilgisayarınızda yayınlamak istediğiniz sekme veya içeriği seçmenize olanak sağlar.
İnternet üzerinden sağlanan yayınlarda yayın cihazınızdan değil direk web kaynağından alınır, bu da cihazınızın pilinin hızlı bitmesine engel olur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın